.

.

New
Државно Знаме во Форма на алабама 3м Налепница За Браник Со Винил Налепница 3х5

Државно Знаме во Форма на алабама 3м Налепница За Браник Со Винил Налепница 3х5

DEN 143.20

Стока
Во продавницата

Печатени НА 3м Врвен Квалитет Винил Медиуми. Издржливи И Временски Доказни Бои. Применливо На Која било Мазна Површина (Возила, Лаптопи, Прозорци, Ретровизори И Сл.). Лесен За Нанесување и Отстранување. Официјално Лиценциран и Дизајниран од Налепница Бес. Купете Со Доверба. Производите за Лудило со налепници Се Целосно Прилагодливи. Испратете ни порака За Да Ја Прилагодите Вашата Налепница Денес!. Овој дизајн е отпечатен НА винил медиуми СО високи перформанси 3М користејќи еколошки мастила. Нашите налепници прават одличен подарок за вас, вашето семејство и пријателите. Тие се оценети да траат до 7 години без избледување. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Нашите налепници доаѓаат со заштитна лента за пренос за лесна и без меурчиња инсталација. Само исчистете ја и исушете ја површината и нанесете! Купете од Лудило Со Налепници со доверба. 100% испорака и задоволство загарантирана. Среќен Шопинг!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи