.

.

New
Нова Слика Дводелна Одводна Колостомија/Комплет За Илеостомија 1-3/4

Нова Слика Дводелна Одводна Колостомија/Комплет За Илеостомија 1-3/4

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Продадени од Кутијата. Количина По Кутија : 5 КТ. Категорија : Залихи За Нега На Остомија. Класа На Производи : Остомија. Продадени од Кутијата. Количина По Кутија : 5 КТ. Категорија : Залихи За Нега На Остомија. Класа На Производи : Остомија. 1 Флексибилна Кожна Бариера со Лебдечка Прирабница. Заклучи n Ролна Интегрирано Затворање. Ја штити кожата од корозивна дренажа со стандардна абење, флексибилна бариера на кожата. Го елиминира притисокот врз нежните постоперативни стомаци со ексклузивната Пловечка Прирабница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи