.

.

New
Слатки Мачки Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Тркалезни Тркала За Конец За Организатор На Б?

Слатки Мачки Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Тркалезни

DEN 303.84

Стока
Во продавницата

Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилскиот држач за памучни топчиња има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €_ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Стилски тегли за бања со убаво печатени, мали и слатки; може да складира и организира мали најважни работи и заштеда на простор, практични и убави. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. Отпорен на прашина и водоотпорен, ја штити чистотата и хигиената на складиштето.75(D) ВНАТРЕ. Одржување на бањи, суети чисти и уредни.75 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Не грижете се дали ќе се изгубат или тешко ќе се најдат. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА● : Проѕирниот држач за памучни топчиња е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи.75 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи