.

.

New
Амбезон Апстракт ватирана перница, змија инспириран од криви мотив гроздобер ориентира, стандарден капакот на акцент на акцент на кралот за спална соба, 36 x 20, морск

Амбезон Апстракт ватирана перница, змија инспириран од криви мотив гроздобер ориентира, стандарден капакот на акцент на акцент

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Полиестер. Увезени. Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Мерења - долги 36 "широки x 20". Лесно покријте ги перниците со големина на кралот. Оптимална мекост и удобност. Направено од - двојно четкана со голема густина мека вртена %100 полиестер. Корисно затворање на пликот. Карактеристики - Висока технологија плетена ватенка. Меко и дишење. Со ватиран дизајн на шема на саќе. Машината за перење - во ладен циклус. Цврст. Декоративна перница кутија за спални соби, хотели, простории за домови. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Шам е отпечатен само од предната страна. Полиестер. Увезени. Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Мерења - долги 36 "широки x 20". Лесно покријте ги перниците со големина на кралот. Оптимална мекост и удобност. Направено од - двојно четкана со голема густина мека вртена %100 полиестер. Корисно затворање на пликот. Карактеристики - Висока технологија плетена ватенка. Меко и дишење. Со ватиран дизајн на шема на саќе. Машината за перење - во ладен циклус. Цврст. Декоративна перница кутија за спални соби, хотели, простории за домови. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Шам е отпечатен само од предната страна.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи