.

.

New
Електрични дами епилаторски брич за бричење тример - Компактен епилатор за отстранување на влакна на лицето, мини електричен епилатор за убавина, Епилатор Отстран?

Електрични дами епилаторски брич за бричење тример - Компактен епилатор за отстранување на влакна на лицето, мини електричен

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Епилацијата станува практично безболна со честа употреба во вода. МУЛТИФУНЦИЈАЛНО : Овој епилатор за отстранување на влакна за мазно бричење во еднократно дизајнирање што ја минимизира иритација на кожата и го намалува отпадот од жилет за еднократна употреба.ФЕФИКИЦИЈА : Овој епилатор се прилагодува на секоја контура за ефикасна епилација, дури и во тешки области како коленото и подножјето. Епилацијата е лесно со ергономска рачка и главата за печење за оптимална хигиена. Може да ја ублажи болката колку што е можно повеќе. Нежно ги отстранува влакната од коренот за подолги резултати. Безбеден и нежен електричен брич за жени. Уживајте во мазни нозе со недели со епилатор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи