.

.

New
Пренослив Кожен Весник Семејно Ремек-Дело Тетратка Врежан Рачно Изработен Дневник за Патување 9х7 + Дополнителна Обложена Тетратка За Полнење Хартија | Секоја А5 Бр?

Пренослив Кожен Весник Семејно Ремек-Дело Тетратка Врежан Рачно Изработен Дневник за Патување 9х7 + Дополнителна Обложена Тетратка

DEN 1038.40

Стока
Во продавницата

✑ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ РЕМЕК-ДЕЛО БОЖЈОТО РЕМЕК-ДЕЛО ПОЛНЕЊЕ ВЕСНИК-9 х 7 инчен патување весник со обична хартија брошура и пред мека покривка со скриени пенкало носителот. Нашата кожна тетратка што може да се полни вклучува бесплатно стилско златно пенкало - секогаш е корисно да започнете да пишувате во овие прекрасни кул темно кафеави списанија. Корисен обележувач на јута го задржува вашето место за следниот пат кога ќе го отворите. Долгиот кожен ремен се обвиткува околу тетратката на списанието за цврсто прицврстување кога не се користи. ✑ ДОПОЛНИТЕЛНИ НАРЕДЕНИ ХАРТИЈА БРОШУРА - 240 страници на висок квалитет 80gsm крем хартија. ✑ КВАЛИТЕТ ВИСТИНСКА КОЖА-премиум биволска кожа - со прекрасен мирис на кожа, овој антички безвременски дневник е меко чувство уште тешко. Списанието е прекрасно подготвен прекрасен придружник за гроздобер пишување. ✑ КВАЛИТЕТНА ДЕБЕЛА КРЕМ ХАРТИЈА-Секоја хартиена подлога има 240 страници хартиени листови (броење на двете страни) - многу за запишување белешка, спомени, дневни планови, чкртање груба скица или идеи за вашата поезија, роман или списание за куршуми. Нема крварење со пенкала, така што секој тип на пенкало може да се користи во оваа ретро вистинска кожна тетратка. ✑ ПРАКТИЧНА ГОЛЕМИНА 9х7 " СПИСАНИЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ (ВЕЌЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ ПРАЗНА БРОШУРА) и ДОПОЛНИТЕЛНА ОБЛОЖЕНА БРОШУРА ЗА ПОЛНЕЊЕ ХАРТИЈА - совршено списание за пишување за писател кој патува, дома, колеџ или работа. Ова го прави совршен подарок за 3-годишнината од бракот. УНИКАТЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ : Рачно изработен и полнат кожен дневник со соодветно дизајнерско пенкало, скриен држач за пенкало и соодветен обележувач. Презентирани во еколошка рециклирана кутија. УНИКАТЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ : Рачно изработен и полнат кожен дневник со соодветно дизајнерско пенкало, скриен држач за пенкало и соодветен обележувач. Презентирани во еколошка рециклирана кутија. Прекрасно вистинско списание за полнење кожа 7х9 инчи (со вклучено пенкало со кожен изглед и обична книшка за хартија) и дополнителна обложена книшка за хартија. Списанието е висококвалитетна кафеава кожа со мазна завршница.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи