.

.

New
Мажи Маица Со Долг Ракав Со Печатени Мускули Секојдневен Смешен Дезен Блузи Машка Маица Со Долги Ракави За Мажи

Мажи Маица Со Долг Ракав Со Печатени Мускули Секојдневен Смешен Дезен Блузи Машка Маица Со Долги Ракави За Мажи

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Подарок : мускулна шема, гроздобер печатење, редовно вклопување, лесен, мек и пријатен за носење, овој смешен 3д мускулен принт блузи е одличен избор за подарок за себе, татко, пријатели, син, брат или членови на семејството и така натаму. Прилика : 3д Графичките Маички Се Одлични За Секојдневно Секојдневно, Фестивал, Одмор, Трчање, Теретана, Вежбање,Качување итн. Ве молиме нарачајте една големина нагоре ако сте повисоки, посилни или растете побрзо. Машинско Перење. Висококвалитетна Ткаенина : висококвалитетни полиестерски и спандекс материјали, Машка Графичка Маичка Во Комбинација со дишечка и удобна ткаенина, ви овозможува да се потите и да дишете подобро за време на повеќето активности на отворено,. Совршен избор за Ноќта на Вештерките, Божиќ, забави со фенси фустани, идеи за подароци за пријатели, совршени идеи за вашите браќа и сестри. Карактеристики : врат На Екипажот, долг ракав, графички маички, печатен стил, кул шема, 3д печатена реална, смешна Маица, мускулна шема, редовно вклопување, лесна, мека и пријатна за носење, ова е совршено изненадување и секогаш ги смее луѓето!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи