.

.

New
Кожа за умирање секач DIY држач за кредитна картичка паричник жена маж чанта чанта јапонски челик удар исечен калап дрво умре за кожен занает

Кожа за умирање секач DIY држач за кредитна картичка паричник жена маж чанта чанта јапонски челик удар исечен калап дрво умре

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

Материјал за производи : Дрво + јапонски челичен нож може да се користи за да се сечат ткаенини, кожа, чувствува и други материјали. Големина на мувлата : Одбор од дрво од 18мм + 6мм сечило, вкупната висина е околу 24мм (0,95 инчи). Спецификации на производот : Може да се подели на? Со дупки за шиење? И? Нема дупки за шиење? „Со дупки за шиење“ значи дека може да се зашие со рака „без дупки за шиење“ значи дека може да се зашие со машина за шиење. Овој мувла за сечење може да се користи за обични машини (не е погоден за машини Sizzix и Big Shot). Ако ви треба калап погоден за машини Sizzix, ве молиме оставете ми порака. Пријателски потсетник : Прилагодувањето е прифатливо. Ако имате образец и големина што ја сакате, можете да ме контактирате во секое време за да го прилагодите производот. Материјал за производи : Дрво + јапонски челичен нож може да се користи за да се сечат ткаенини, кожа, чувствува и други материјали. Големина на мувлата : Одбор од дрво од 18мм + 6мм сечило, вкупната висина е околу 24мм (0,95 инчи). Спецификации на производот : Може да се подели на? Со дупки за шиење? И? Нема дупки за шиење? „Со дупки за шиење“ значи дека може да се зашие со рака „без дупки за шиење“ значи дека може да се зашие со машина за шиење. Овој мувла за сечење може да се користи за обични машини (не е погоден за машини Sizzix и Big Shot). Ако ви треба калап погоден за машини Sizzix, ве молиме оставете ми порака. Пријателски потсетник : Прилагодувањето е прифатливо. Ако имате образец и големина што ја сакате, можете да ме контактирате во секое време за да го прилагодите производот. Овој вид на производ е нов вид динамичен мувла за сечење во 2021 година, кожен метал сечење мувла, предлози од дрвена мувла за употреба : Се препорачува да се користи машина за сечење на умирање. Ако нема машина за сечење на умре, може да се користи и рачно сечење на умирање. Ставете го калапот на тврда површина, зацврстете го материјалот цврсто на калапот, а потоа користете дрвен чекан или гума за да ја погодите кожа по сечилото на калапот за сечење. Умирањата можат да се исечат со картонски, хартија Крафт, Фелт, кожа, итн. Ова е нов модел на подвижен сечење кој е компатибилен со повеќето водечки машини. Тоа е суштинско умирање на умирање за столари. Белешка : 1. Големината е дрво од дрво, забележете ја големината кога нарачувате 2. Готовата слика е само за референца, вистинската големина е предмет на исечениот дел од дрво; Пријателски потсетник : 1. Можете да ја користите оваа кожа од дрво за сечење дрво за да направите украсни занаети, украси за DIY, обетки, накит, накит, сечење хартија, занаети со хартија. 2. Сечење на работ на металниот калап за сечење е релативно остар. Ве молиме, користете го безбедно. На децата под 8 години не им е дозволено да ги користат. 3. Рачно мерење, може да има неколку милиметри грешка, не влијае на употребата 4. Калапите можат да се користат во обични машини за сечење на умирање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи