.

.

New
Asics женски грејач со долг ракав

Asics женски грејач со долг ракав

DEN 164.64

Стока
Во продавницата

Jerseyерси, Ликра, најлон. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 89% најлон 11% ликра. Анти-ОДОР. Asics Atomic Wash. PVC бесплатно. Направено во САД. Jerseyерси, Ликра, најлон. Направено во САД. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 89% најлон 11% ликра. Анти-ОДОР. Asics Atomic Wash. PVC бесплатно. Направено во САД.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи