.

.

New
1955 Bowman # 70 Jim Rino Green Bay Packers PSA PSA 6.00 Packers Syracuse

1955 Bowman 70 Jim Rino Green Bay Packers PSA PSA 6.00 Packers Syracuse

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Jimим Ринго!. Одлично за секој колекционер на Green Bay Packers. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1955 Бауман # 70 Jimим Ринго Грин Беј Пакерс (фудбалска картичка) ПСА ПСА 6.00 Пакувачи Сиракуза. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! Sn : 11 C 00 0594.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи