.

.

New
AEXIT 20PCS 250V осигурува 0,5A стакло за одложување на временски услови за одложување на бавен удар 5мм касети за кертриџ x 20мм

AEXIT 20PCS 250V осигурува 0,5A стакло за одложување на временски услови за одложување на бавен удар 5мм касети за кертриџ x

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Име на производот : стаклен осигурувач; Номинален напон : 250 V. Оценета струја : 0,5А; Тип : Задоцнување на времето на удар. Големина на телото : 5 x 20мм/0,2 "x 0,8" (d*l); Боја : јасен, сребрен тон. Материјал : стакло, метал; Тежина : 14g. Пакет : 20 x стаклени осигурувачи. Име на производот : стаклен осигурувач; Номинален напон : 250 V. Оценета струја : 0,5А; Тип : Задоцнување на времето на удар. Големина на телото : 5 x 20мм/0,2 "x 0,8" (d*l); Боја : јасен, сребрен тон. Материјал : стакло, метал; Тежина : 14g. Пакет : 20 x стаклени осигурувачи. Вид на отпорник на ниска отпорност што делува како жртвен уред за да обезбеди прекумерна заштита, или на оптоварувањето или на изворното коло. Со преоптоварување и прекумерна заштита. Водечки се користи за електрична опрема, домашна апликација, ANS така натаму.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи