.

.

New
Правила за фарма Дрво плакета знак, декор за домашни знаци, знак за виси дрва дома декор, висечки печатен дрвен декор на плакета, рустикална дрвена wallидна плоча, зна?

Правила за фарма Дрво плакета знак, декор за домашни знаци, знак за виси дрва дома декор, висечки печатен дрвен декор на плакета,

DEN 207.84

Стока
Во продавницата

Големината е : 12 x 6 x 0,12 инчи; (30 x 15 x 0,3 см). Материјал : Направено од висококвалитетен MDF со висока густина, материјал за табла, УВ печатење, самиот производ е силен, без чуден мирис, не е лесен за бледнее и пукнатина, многу издржлив, не е лесен за оштетување. Лесно за инсталирање : Ознаката за закачување доаѓа со привлечна, удобна и едноставна ознака за закачување на канап, што ви овозможува брзо и лесно да ја монтирате на wallидот и да ја закачите каде било во вашиот дом што сакате да се појави. Премиум квалитет : Овие дрвени знаци се издржливи и добро изработени, погодни за употреба во затворен простор за да и дадат на вашата куќа шик изглед; Се разбира, тие исто така можат да се користат на отворено, под услов да не се поставени во области склони кон влага. Одлична идеја за подароци : Убавите висечки ознаки се одлични подароци за украси на отворено или затворено, одлични украси за wallsидови, врати или камини, одлични подароци или совршени украси за пријатели. Големината е : 12 x 6 x 0,12 инчи; (30 x 15 x 0,3 см). Материјал : Направено од висококвалитетен MDF со висока густина, материјал за табла, УВ печатење, самиот производ е силен, без чуден мирис, не е лесен за бледнее и пукнатина, многу издржлив, не е лесен за оштетување. Лесно за инсталирање : Ознаката за закачување доаѓа со привлечна, удобна и едноставна ознака за закачување на канап, што ви овозможува брзо и лесно да ја монтирате на wallидот и да ја закачите каде било во вашиот дом што сакате да се појави. Премиум квалитет : Овие дрвени знаци се издржливи и добро изработени, погодни за употреба во затворен простор за да и дадат на вашата куќа шик изглед; Се разбира, тие исто така можат да се користат на отворено, под услов да не се поставени во области склони кон влага. Одлична идеја за подароци : Убавите висечки ознаки се одлични подароци за украси на отворено или затворено, одлични украси за wallsидови, врати или камини, одлични подароци или совршени украси за пријатели. Големина : 12 x 6 x 0,12 инчи; (30 x 15 x 0,3 см) Материјал : Изработено од високо квалитетен материјал од дрво MDF; Ова е за вашето семејство или пријатели да најдат прекрасен подарок со уникатен дизајн, тој е погоден за роденден на вашето семејство, Божиќ, Денот на благодарноста, Денот на мајката, Денот на таткото, денот на Нова Година и повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи