.

.

New
МАРГ УСБ КАБЕЛ Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел ЗА СНБЦ Бтп-М300 Импакт Приемот Печатач БТПМ300 Шандонг Нова Беијанг Информатичка Техноло

МАРГ УСБ КАБЕЛ Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел ЗА СНБЦ Бтп-М300 Импакт Приемот Печатач БТПМ300 Шандонг

DEN 61.60

Стока
Во продавницата

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Ве молиме проверете го вашиот модел дали е ист како и списокот пред да го купите. Ние не прифаќаме одговорност ако купувате погрешни производи.Благодарам!. МАРГ УСБ КАБЕЛ Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел ЗА СНБЦ Бтп-М300 Импакт Приемот Печатач БТПМ300 Шандонг Нова Беијанг Информатичка Технологија Копродукции. Оод. МАРГ УСБ КАБЕЛ Компјутер КОМПЈУТЕР Лаптоп Синхронизација На Податоци Кабел ЗА СНБЦ Бтп-М300 Импакт Приемот Печатач БТПМ300 Шандонг Нова Беијанг Информатичка Технологија Копродукции. Оод.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи