.

.

New
Индискиот Месинг Ѕвона Џингл Ѕвона За Дома Врата Декор, Занаети, Ѕвончиња, Божиќ Декор, Крава Миленичиња Ѕвона Божиќ Занает Ѕвона За Божиќ Украси

Индискиот Месинг Ѕвона Џингл Ѕвона За Дома Врата Декор, Занаети, Ѕвончиња, Божиќ Декор, Крава Миленичиња Ѕвона Божиќ Занает

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Компактна, класична форма изградена од модерни, висококвалитетни материјали. Самото ѕвоно е направено од високо полиран месинг, малиот напаѓач обезбедува остар, импресивно гласен прстен кога се тресе . Поволни почетоци се за ѕвонење на ѕвона. Со ова месинг ѕвоно кое има шармантен дизајн, вашата поја е комплетна. Ѕвоното ќе ѕвони во среќата наоколу. Големината е таква што лесно може да ја користат и возрасните и децата. Донесете го ова зачудувачко ѕвоно ОД ХЕНДТЕХИНДИЈА за вашиот дом да изгледа поживописно со својот мелодичен звук. Рачно е изработен од месинг метал со врвен квалитет за да ја подобри величественоста на влезот и ентериерите на вашиот дом. Бидејќи овој производ е рачно изработен, може да има мали варијации кои се природен исход и оттука го прават производот уникатен. Боја : Златна. Стил : овие ѕвона имаат сјајна завршница, метро стил. Ѕвоната се 2,5/3 инчи ht и 1,8/2 инчи во диа. Ѕвона тежина околу-90-100 гм(секој). Фестивалски украс : украсете ја вашата соба, Елка, венци, скали, занаети со Овие Божиќни ѕвона за да го подобрите фестивалот. Овие ѕвона ѕвонат со јасен, гласен звук и се погодни за белзивна атмосфера со санки. Овие ѕвона од џингл имаат матирана површина, не бледнеат. ЗАНАЕТЧИСТВОТО НА РАЧНА ТЕХНИКА Е извонредно и посебно за Традиционалните Индиски месинг ѕвона изработени од цврст месинг. Фестивалски украс : украсете ја вашата соба, Елка, венци, скали, занаети со Овие Божиќни ѕвона за да ја подобрите празничната атмосфера. Овие ѕвона ѕвонат со јасен, силен звук и се погодни за ѕвона од санки. Боја : Златна. Стил : овие ѕвона имаат сјајна завршница, метро стил. Ѕвона се 2-3 инчи висина и 2 инчи во диа. Ѕвона тежина околу-80-100 гм(секој).Овие ѕвона од џингл имаат матирана површина, не бледнеат. ЗАНАЕТЧИСТВОТО НА РАЧНА ТЕХНИКА Е извонредно и посебно за Традиционалните Индиски месинг ѕвона изработени од цврст месинг.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи