.

.

New
Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Кула За Прикажување Колачи За Пециво, Чинија За Сервирање Кула За Десерт За Свадба Роденденска Годишнина Декор Унија Знаме Инспиративно

Штанд за Кекси од 3 Нивоа, Кула За Прикажување Колачи За Пециво, Чинија За Сервирање Кула За Десерт За Свадба Роденденска Годишнина

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Дијаметар на долната лента : 27см/10. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Ставете го горниот плех и затегнете ја рамката за поддршка со срце потребни се само неколку минути за да добиете извонредно дрво од кула за кекси, специфичните чекори за работа може да се однесуваат на слика 4гарантирана за време на 90-дневната употреба, слободно контактирајте не доколку не сте задоволни.So не двоумете се да го купите!. Не користете челична волна за чистење, за да не ја оштетите облогата3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи