.

.

New
Баомаин Брз Удар Стакло Осигурувач цевка 6х30мм 3А 250В 3ампер 100 Пакет

Баомаин Брз Удар Стакло Осигурувач цевка 6х30мм 3А 250В 3ампер 100 Пакет

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

Автомобил стакло безбедност во собата за автомобил стерео и повеќе. Функција : Брзо (Ѓ ). Номинален напон : 250v. Големина На Телото : 6 x 30 mm / 0,24 "x 1,18" (D * L). Содржина на пакетот : 100 х стаклен осигурувач. Автомобил стакло безбедност во собата за автомобил стерео и повеќе. Функција : Брзо (Ѓ ). Номинален напон : 250v. Големина На Телото : 6 x 30 mm / 0,24 "x 1,18" (D * L). Содржина на пакетот : 100 х стаклен осигурувач. 6мм х 30мм Прицврстете Стаклени Осигурувачи Со цел да се осигурате дека ќе го нарачате точниот осигурувач, проверете ги деталите за осигурувачот на металниот прстен на осигурувачот што сакате да го замените. V = напон / А = А / ма = милиампер. Вие Исто Така Може Да Т Или Ф Т = временско задоцнување одложување или слаби. Ф = брз или брз осигурувач. Ако нема Т Или Ф, може да се претпостави дека резервната копија е брза / брза резервна копија.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи