.

.

New
Прилагодливо Преклопно Седиште За Туширање, Столче За Туширање На Ѕид Бања Менување Чевли Седишта Коридор-жолта

Прилагодливо Преклопно Седиште За Туширање, Столче За Туширање На Ѕид Бања Менување Чевли Седишта Коридор-жолта

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

☛ Седиштето за туширање е Многу Силно,Може Да Издржи 250 Кг,Е Практичен Помошник за туширање. ☛ Седиште За Преклопување за заштеда на простор : Седиштето За Туширање на Рамката на Ѕидот се Преклопува За Дополнителен Простор. ☛ Различни места на располагање : Широко се користи во бања,Туш,Одмор,Влез,Коридор,менување чевли,Врата. ☛ Сеопфатна грижа за оние на кои им е потребна помош : направете ги постарите лица,Пациентите,Бремените жени,лицата со Посебни Потреби попогодни. ☛ Ако имате болест на грбот,Изберете ја оваа столица за туширање,ќе ви донесе голема помош. Кога Стоењето Под Туш Е Премногу Оданочување, Столот За Туширање Може Да Ви Помогне Подобро. Заштедете Простор : додека Се Туширате или Се Облекувате, Лесно Можете Да Го Преклопите Седиштето Надолу, А Кога Не Го Користите, Можете Да го Преклопите Нагоре и Подалеку За Дополнителен Простор. Топла Забелешка : Не Е Погодна За Употреба Во Када. Ако Имате Било Какви Прашања Во Врска Со Производот Или Не Се Задоволни, Ве Молиме Контактирајте со нас. Ние Ќе Ги Решиме Сите Проблеми За Вас. Стил : Европски Стил Материјал : Метален Метален Материјал : Алуминиумска Легура.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи