.

.

New
Џиа QAQ Виси Пелена Caddy Организатор, Преносни Менување На Маса Бебе Пелена Организатор За Креветчето И Бебе Bassinet, Playard, со 4 Јп Одбор, Повеќе Странични Џебови За Бебето

Џиа QAQ Виси Пелена Caddy Организатор, Преносни Менување На Маса Бебе Пелена Организатор За Креветчето И Бебе Bassinet, Playard,

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

РАСАДНИК МЕНУВАЊЕ МАСА ПЕЛЕНА ОРГАНИЗАТОР : Стилски И достапен во родово неутрални бои за да го надополни секој декор во расадникот, тој е совршен за нови родители кои сакаат да ги чуваат работите на своето бебе на едно место и секогаш да бидат подготвени. Дизајн : 4 мрежести странични џебови. Совршено е за нови родители кои сакаат да ги чуваат работите на своето бебе на едно место и секогаш да бидат подготвени. Изработен од издржлив 600Д Полиестер Оксфорд за долготрајна употреба,.ОРГАНИЗАТОР НА ВИСЕЧКА ПЕЛЕНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од издржлив 600Д Полиестер Оксфорд за долготрајна употреба, Лесен за чистење, отпорен на вода, пријателски за кожата и без мириси. 4 парчиња Јп Табла е доволно цврста за да се справи со сите ваши предмети без да ја изгуби својата форма или да пропадне. Организаторот на пелена за виси креветчето е исто така совршен за родителите во движење. Лесен за чистење, отпорен на вода, пријателски за кожата и без мириси. Исто така, може да помогне во одржување на чистата и организирана област што се менува. 2 прилагодливи токи, што ви овозможува да го закачите на маса за пресоблекување, креветче, комода, па дури и во вашиот автомобил. Ако сакате да останете организирани и без стрес, овој организатор на виси пелени е задолжителен предмет. Затоа нашиот организатор за виси пелени е совршено решение кое ќе ви помогне да ги чувате предметите на вашето малечко на дофат и организирано! Овој организатор за виси пелени е дизајниран да биде разноврсен и може да се закачи од секое креветче или маса за менување. Достапен е во родово неутрални бои, така што можете да изберете оној што одговара на вашиот стил. Две прилагодливи ремени за тока кои работат за повеќето креветчиња и станици за менување комоди;. Без разлика дали извршувате задачи или одите на долго патување, овој организатор е задолжителен предмет. Доаѓа со две куки Со Ц-клип што можат да одговараат на рамки за играње,. Можете да чувате различни работи за бебиња како пелени, марамчиња, цуцли, крпи за подригнување и многу повеќе во овој организатор. Се преклопува прилично мал кога страните не се прикачени, заштедете простор. Нашиот Организатор За Виси Пелени Е задолжителен спас за секој нов родител. Исто така, може да помогне во одржување на чистата и организирана област што се менува. Дури и користете го во автомобилот за долги патувања. Олеснување на пристапот до се што ви треба додека го менувате вашето бебе. РАЗНОВИДНИ 2 прилагодливи токи, што ви овозможува да го закачите на маса за пресоблекување, креветче, комода, па дури и во вашиот автомобил. Накратко, нашиот организатор за виси пелени е : . тежина : 1,5 фунти. добијте го вашиот организатор сега и започнете да уживате во практичноста и практичноста на овој неверојатен организатор!. Тоа е погодно и заштеда на простор решение за чување пелени, марамчиња и други основни работи за бебиња на дофат. Тоа е најдобриот подарок за туширање за бебиња за новите родители кои сакаат да останат организирани и без стрес.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи