.

.

New
Прејавадеев Скок Прескокнувајќи Јажиња Кабелски Челик Прилагодлива БРЗА Брзина АПС Рачка Јажиња За Скокање Кросфит Тренинг Бокс Спортски Вежби

Прејавадеев Скок Прескокнувајќи Јажиња Кабелски Челик Прилагодлива БРЗА Брзина АПС Рачка Јажиња За Скокање Кросфит Тренинг Бокс

DEN 728.00

Стока
Во продавницата

Прескокнувањето на јажето може да ја промовира функцијата на топлина во подобра. Го прави Вашиот Кардиоваскуларен се повеќе и повеќе силен и здрав. Прескокнувањето на јажето не само што може да го направи вашиот мускул се повеќе и повеќе семе. Но, исто така, може да ја елиминира дебелината на раката и ногата, Го Прави вашето тело се поубаво. Со цел брзо да ја направите вашата акција и да ја направите гравитацијата на вашето тело постојано. Боја : 13 Бои, изберете ја бојата што ви се Допаѓа Големина : должина На Рачката : 12см должина на Јаже : 3м Материјал : Челична Жица + пвц.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи