.

.

New
Машко Палтоumn И Зима Машка Мода Лабав Кардиган Топол Ревер Јакна Џемпер Палта Јакни

Машко Палтоumn И Зима Машка Мода Лабав Кардиган Топол Ревер Јакна Џемпер Палта Јакни

DEN 1.33

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Јакни за мажи се спротивставуваат на абење додека одржуваат топло, удобно со секојдневните активности во секојдневен и моден стил. Менс јакни палта карактеристики издржлив, мек, топол. Одлично за секојдневно, работа,вежбање,внатрешно,активно на отворено,пешачење,кампување,риболов,лов,качување, возење велосипед. Совршено совпаѓање со џемпери,дуксери,дуксери,секојдневни панталони,карго панталони,панталони за суи,фармерки во студени денови. Ве молиме изберете 2-3 големини нагоре бидејќи оваа големина на јакни е мала. Описи : 1.Машките јакни палта се направени за да ве стоплат цел ден.2.Јакни за мажи се одликува со мека, топла,лесна.3.Совршено совпаѓање со вашите џемпери,дуксери,дуксери,секојдневни панталони,карго панталони,панталони за суи,фармерки итн.4.Погоден за fall и студена зима,совршен за секојдневно,вежбање,деловно работење,запознавање,забава,внатрешни,активности на отворено како пешачење,пикник,џогирање,возење велосипед,голф,патување.Карактеристики : 1.Сезона : fall, зима, пролет2.Пол : мажи, унисекс возрасни3.Прилика : дневно, формално, работно, атлетика,датуми,вежбање,внатрешно, надворешно4.Инструкции за перење : машинско перење, рачно миење забелешка : 1.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате, и ако сакате лабаво вклопување, можете да изберете 2-3 големини нагоре, благодарам!2.Ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-3 см, поради рачно мерење,локации и истегнување на ткаенини.3.Бојата може да биде посветла или потемна,поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ,поради различните резолуции.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи