.

.

New
Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалет 2 Парчиња Силиконска Четка За Тоалет И Држач За Монтирање На Ѕид Алатки За Чистење На Тоалет За Домаќинство Издржли?

Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалет 2 Парчиња Силиконска Четка За Тоалет И Држач За Монтирање На Ѕид Алатки За

DEN 896.00

Стока
Во продавницата

Главите на тоалетната четка се водоотпорни, елиминирајќи ја маката од капење. Силиконски четки за тоалет изработени од глава од силиконска четка, анти-леплива обвивка, ниту една нечистотија не може да се закачи на и на тој начин обезбедува слободна зона. Избраните материјали обезбедуваат квалитет и долговечност. Рачката од нерѓосувачки челик е нерѓосувачка, а главите на силиконските четки за тоалет имаат одлична издржливост. Ergономските рачки го олеснуваат чистењето и го намалуваат времето за чистење. Удобен дизајн на рачката што не се лизга, пакет со стабилна и дишечка основа за монтирање, тој е добро проветрен. Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Главите на тоалетната четка се водоотпорни, елиминирајќи ја маката од капење. Силиконски четки за тоалет изработени од глава од силиконска четка, анти-леплива обвивка, ниту една нечистотија не може да се закачи на и на тој начин обезбедува слободна зона. Избраните материјали обезбедуваат квалитет и долговечност. Рачката од нерѓосувачки челик е нерѓосувачка, а главите на силиконските четки за тоалет имаат одлична издржливост. Ergономските рачки го олеснуваат чистењето и го намалуваат времето за чистење. Удобен дизајн на рачката што не се лизга, пакет со стабилна и дишечка основа за монтирање, тој е добро проветрен. Услуга : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Одговориме Во Рок Од 24 Часа. Добредојдовте во мојата продавница!Добредојдовте во нашата продавница!Четката за тоалет прифаќа designономски дизајн на рачката, кој е лесен и удобен за држење и заштедува многу труд при чистење на тоалетот.Материјал : Силиконска Боја : сина,зелена,розова големина : Вклучен е 358 х 83 х 52 ммпакет : четка за Тоалет*2белешки : како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои,бојата на вистинскиот производ може да биде малку поинаква од сликата подолу.Забелешка : *поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.* Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење . Ви благодариме за вашите сфаќања.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи