.

.

New
Dfamin Silicone Quickfit Часовник За Garmin Fenix 6X Pro Часовник Easyfit Лента За Зглоб За Феникс 6 Про Паметен Часовник 26 22mm Ремен

Dfamin Silicone Quickfit Часовник За Garmin Fenix 6X Pro Часовник Easyfit Лента За Зглоб За Феникс 6 Про Паметен Часовник 26

DEN 1465.60

Стока
Во продавницата

Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Компатибилни Модели. За гармин воч. Прецизно обликувана силиконска замена бенд одговара гледајте добро. Издржлив Силиконски Материјал. Стилската лента за часовници изработена од удобен и издржлив силикон, што го прави спортскиот бенд поудобен на вашиот зглоб. Отпорен на абење и нелизгање, со одлична водоотпорност и издржлива текстура. Нов Изглед За Инстинкт. Тоа е силиконски часовник кој користи дизајн на комбинација на бои, додава стилски изглед на вашиот часовник. Овој опсег на часовници е совршено компатибилен со паметниот часовник Инстинкт, кој добро ќе го обликува вашиот зглоб и ќе работи добро на часовникот. Одговара На Повеќето Прилики. Стилски изглед кој одговара на различни прилики, како што се забава, на отворено, дневна облека, одмор, канцеларија или други спортски активности. Добар избор за да одговара на вашата секојдневна облека. Земја Како Што Е Означено. 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. Компатибилни Модели. За гармин воч. Прецизно обликувана силиконска замена бенд одговара гледајте добро. Издржлив Силиконски Материјал. Стилската лента за часовници изработена од удобен и издржлив силикон, што го прави спортскиот бенд поудобен на вашиот зглоб. Отпорен на абење и нелизгање, со одлична водоотпорност и издржлива текстура. Нов Изглед За Инстинкт. Тоа е силиконски часовник кој користи дизајн на комбинација на бои, додава стилски изглед на вашиот часовник. Овој опсег на часовници е совршено компатибилен со паметниот часовник Инстинкт, кој добро ќе го обликува вашиот зглоб и ќе работи добро на часовникот. Одговара На Повеќето Прилики. Стилски изглед кој одговара на различни прилики, како што се забава, на отворено, дневна облека, одмор, канцеларија или други спортски активности. Добар избор за да одговара на вашата секојдневна облека.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи