.

.

New
3 Силиконски Нелепливи Листови Компатибилни со Ивација &засилувач; Компатибилен Со Гурмија Компатибилен Со Дехидратор На Готвач 6-послужавник овошје навивам креке

3 Силиконски Нелепливи Листови Компатибилни со Ивација &засилувач; Компатибилен Со Гурмија Компатибилен Со Дехидратор На Готвач

DEN 223.84

Стока
Во продавницата

Лесно исушете ја и излупете ја храната од листот без да ја скршите или залепите. Нема Потреба од пергамент хартија за еднократна употреба или масла за готвење и спрејови-овие нелепливи листови се грижат за се. ТОЧНА ГОЛЕМИНА - Да Одговара Компатибилен Со Ивација Електричен И Компатибилен со Гурмија Gfd1650b Премиум Дигитален Компатибилен со Дехидраторите На фиоката Chef Wave 6. Бпа Слободен, Нетоксични Силиконски, НЕ-Тефлон! Нема Потреба од масла или спрејови со ОВИЕ Нелепливи Душеци. 11,8 димензии" х 10,6 " - точната големина на Садовите за Дехидратор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи