.

.

New
Тодмоми БОЖИЌНОТО Дрво ПРЕДВОДЕНИ Светла Зимски Камин Декор Зимски Украси пара Меса Де Снешко Ноќно Светло Снешко Фенер Осветлена Вода Фенер Покажат Украс ЛЕР

Тодмоми БОЖИЌНОТО Дрво ПРЕДВОДЕНИ Светла Зимски Камин Декор Зимски Украси пара Меса Де Снешко Ноќно Светло Снешко Фенер Осветлена

DEN 400.00

Стока
Во продавницата

НОЌНИ СВЕТЛА за ДЕЦА со фина изработка, изгледа убаво и убаво, привлечно и практично. Мини ФЕНЕРИ Божиќ Фенер Камин-Погоден за дома, канцеларија, спална соба, божиќ партија, трговски центар,. ДЕТСКИ ПОДАРОЦИ Изработени од материјал, со извонредна изработка, убава декорација за вас. АДОРНОС ПАРА ГО ПОСВЕТУВА креативниот божиќен лесен декор лесно може да го привлече вниманието на другите. ЗИМСКА МАСА ДЕКОР тоа може да биде како позадина реквизит за да се создаде божиќ атмосфера. светлина. Список на пакети 1 х Карактеристики На Приврзок За Божиќна Светилка-Материјал : Пластика, стакло, електронски компоненти божиќни ноќни светла. - Боја : Избрани Детски Подарок. - Големина : Околу 26,00Х16, 00Х9, 50см/10, 22Х6, 29Х3, 73во виси украси за новогодишна елка. - Светла Боја : Топло Светло Божиќни Светлосни Приврзоци. - Исклучителна изработка, дизајн на креативна форма, Стабилен И силен Приврзок За Божиќни Светла. - Може да помогне да се создаде Повеќе атмосфера Божиќ партија, што ќе има добро расположение ПРЕДВОДЕНА Прозрачна Декор. - Исто така, тоа може да биде одлична декорација дома, забава, бар за топол празничен допир и добредојде на претстојниот фестивал БОЖИЌ ПРЕДВОДЕНА украс. - Изработени од врвна пластика и други материјали, издржливи, практични и безбедни за употреба украси за божиќна работна површина. - Тоа може да биде како позадина реквизит за да се создаде божиќ атмосфера божиќ маса орнаменти.Информации за стокитезимски централни делови За Широк спектар на примена на маса, погодни за украсување на работната површина во дневната соба, спалната соба, трпезаријата и други места и може да се закачат на Новогодишна елка.Детски Подарок дали сеуште барате Некои Божиќни прозрачни декори? Нашиот украс, направен од квалитетни материјали што можат да бидат за одреден термин, може да ви биде добар избор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи