.

.

New
Караван Автоматско Барет На Сваровски Кристални Камења Во Пар

Караван Автоматско Барет На Сваровски Кристални Камења Во Пар

DEN 120.00

Стока
Во продавницата

Нема да ја раскине косата. Нема остри краеви. Земја на потекло Е Франција. Точка Пакет Димензија : 15,24 см Л х 3,556 см В х 1,778 См Ч. нема да ја раскине косата. Нема остри краеви. Земја на потекло Е Франција. Димензија на Пакетот : 15,24 См л х 3,556 См В х 1,778 См Х. додатоците За коса Од Караван се произведуваат со целулоиден ацетат, издржлив материјал со вечна луксузна завршница, нешто што треба да се негува цел живот. секој од нашите додатоци за коса со караван е вистинско уметничко дело.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи