.

.

New
Хикиден 18 Спакувајте 4 Инчни Подлоги Од Нерѓосувачки Челик, Тркалезни Сребрени Модерни Подлоги со Држач за 3, Гумени Подлоги Против Лизгање На Дното За Надворешни, К

Хикиден 18 Спакувајте 4 Инчни Подлоги Од Нерѓосувачки Челик, Тркалезни Сребрени Модерни Подлоги со Држач за 3, Гумени Подлоги

DEN 495.84

Стока
Во продавницата

Хикиден 4 инчни подлоги од нерѓосувачки челик доаѓаат со 18 пакети подлоги и 3 држачи за подметачи. Секој држач може да собере 6 подлоги за вашите информации. Доволно количество за задоволување на дневните потреби. Издржлив Квалитет : нашите тркалезни сребрени модерни подлоги се изработени од врвен нерѓосувачки челик 430 кој е отпорен на ' рѓа, цврст и издржлив што ќе трае долго време. Може да содржи и ладен и топол пијалок. Модерен Изглед : со својот фенси и шик изглед, сјајна завршница и стилска форма, овие модерни подлоги можат да одговараат со секаков вид стил на украсување на домот и да станат убав декор. Одлична Функција : Користете премази може да ја изолира вашата маса од топлина и дамка од вода. Подлогата може лесно да се исчисти со бришење со марамчиња или марамчиња. Плус нашиот дизајн на дното од гумена пена може да спречи лизгање и да избегне гребење на мебелот. Мулти Апликација : нашиот кружен подлога од нерѓосувачки челик може да се примени за чаши, шишиња, пехари, чаши, чинии, чинии, саксии за дома, кујна, отворено, бар, кафе куќа, ресторан, канцеларија итн. Хикиден 4 инчни подлоги од нерѓосувачки челик доаѓаат со 18 пакети подлоги и 3 држачи за подметачи. Секој држач може да собере 6 подлоги за вашите информации. Доволно количество за задоволување на дневните потреби. Издржлив Квалитет : нашите тркалезни сребрени модерни подлоги се изработени од врвен нерѓосувачки челик 430 кој е отпорен на ' рѓа, цврст и издржлив што ќе трае долго време. Може да содржи и ладен и топол пијалок. Модерен Изглед : со својот фенси и шик изглед, сјајна завршница и стилска форма, овие модерни подлоги можат да одговараат со секаков вид стил на украсување на домот и да станат убав декор. Одлична Функција : Користете премази може да ја изолира вашата маса од топлина и дамка од вода. Подлогата може лесно да се исчисти со бришење со марамчиња или марамчиња. Плус нашиот дизајн на дното од гумена пена може да спречи лизгање и да избегне гребење на мебелот. Мулти Апликација : нашиот кружен подлога од нерѓосувачки челик може да се примени за чаши, шишиња, пехари, чаши, чинии, чинии, саксии за дома, кујна, отворено, бар, кафе куќа, ресторан, канцеларија итн. Нашите тркалезни сребрени модерни подлоги се изработени од врвен нерѓосувачки челик 430 кој е отпорен на ' рѓа, цврст и издржлив што ќе трае долго време. Со својот фенси и шик изглед, сјајна завршница и стилска форма, овие модерни подлоги можат да одговараат на секаков вид стил на украсување на домот и да станат убав декор. Овој кружен подлога од нерѓосувачки челик може да се примени за чаши, шишиња, пехари, чаши, чинии, чинии, саксии за дома, кујна, отворено, бар, кафе куќа, ресторан, канцеларија итн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи