.

.

New
Spack Производи CandyShell Мобилен Телефон Случај за iPhone XS/iPhone X-Темно Афион Црвено/Длабоко Море Сино

Spack Производи CandyShell Мобилен Телефон Случај за iPhone XS/iPhone X-Темно Афион Црвено/Длабоко Море Сино

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Заштита од пад на воено одделение. Сертифициран за исполнување или надминување на стандардите за пад на мил-СПБ-810ГР. Патентирана заштита на екранот со подигната рамка. Рамката се крева над екранот за Да Го Заштити стаклото од директни капки на лицето на телефонот и спречува гребнатини на екранот кога лежи рамно. Гумени капаци копчиња за јачина на звук и напојување на штитот додека ги одржуваат целосно достапни. Патентираниот дизајн обезбедува два слоја на заштита. Надворешниот слој на поликарбонат го дисперзира ударот додека внатрешниот мек акрилен слој дизајниран по нарачка апсорбира шок. Мека акрилна облога дизајнирана по нарачка ги штити портите од капки без да го загрози квалитетот на звукот или фотографијата. Заштита од пад на воено одделение. Сертифициран за исполнување или надминување на стандардите за пад на мил-СПБ-810ГР. Патентирана заштита на екранот со подигната рамка. Рамката се крева над екранот за Да Го Заштити стаклото од директни капки на лицето на телефонот и спречува гребнатини на екранот кога лежи рамно. Гумени капаци копчиња за јачина на звук и напојување на штитот додека ги одржуваат целосно достапни. Патентираниот дизајн обезбедува два слоја на заштита. Надворешниот слој на поликарбонат го дисперзира ударот додека внатрешниот мек акрилен слој дизајниран по нарачка апсорбира шок. Мека акрилна облога дизајнирана по нарачка ги штити портите од капки без да го загрози квалитетот на звукот или фотографијата. Нашата патентирана Бонбона Е најдобрата од двата света : футрола за i Phone што изгледа исто толку добро колку што штити. Неговата патентирана двослојна конструкција апсорбира шок за да обезбеди заштита од воено одделение, но сепак е доволно тенка за лесно да се лизне во и надвор од џебовите. Значи, за елегантен стил и заштита од воено одделение во еден издржлив случај на i Phone, добијте Candy Shell од Spack.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи