.

.

New
Мажи Fashion И Зима Мода Секојдневен Џеб Со Цврста Боја Дебел Капут Кожна Јакна Палта Во Боја За Мажи

Мажи Fashion И Зима Мода Секојдневен Џеб Со Цврста Боја Дебел Капут Кожна Јакна Палта Во Боја За Мажи

DEN 934.40

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Увезени. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. ●Колокација●Машкиот Капут Е Лесен И Може Добро Да се Собере со Панталони и Кошула. ①Материјал Е Изработен Од Одлични Квалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Прилики}Машкото Палто е Одличен Избор За Секојдневно и На Отворено. Мажи Fashion И Зима Мода Секојдневен Џеб Со Цврста Боја Дебел Капут Кожна Јакна Палта Во Боја За Менсезона : Aut и Зима Пол : Менокација : Дневен и надворешен стил : Модерен Материјал : Пу Што добивате : Палто ОД 1 КОМПЈУТЕР.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи