.

.

New
AVIXI® Уметност Убава 4 Инчен Резба Работа Дрвени Коњ Идол Изложбен Фигурина За Дома, Канцеларија Декор И Најдобро За Подароци-Идеален Подарок

AVIXI® Уметност Убава 4 Инчен Резба Работа Дрвени Коњ Идол Изложбен Фигурина За Дома, Канцеларија Декор И Најдобро За Подароци-Идеален

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Коњ Статуа е совршен подарок за оние кои сакаат Коњ. Коњската скулптура е изложбен салон За Канцелариска декорација за да покаже моќ, сила, лојалност и доверба. Коњска Фигурина Рачно Изработена Изградена На Најквалитетно Дрво. Декоративна статуа за ставање во канцеларија, влезната врата, дневната соба и покрај креветот за среќа. Статуата на коњот е совршен подарок за оние кои го сакаат Коњот, го користат како Канцелариска декорација за да покажат моќ, сила, лојалност и доверба. Коњ Статуа е совршен подарок за оние кои сакаат Коњ. Коњската скулптура е изложбен салон За Канцелариска декорација за да покаже моќ, сила, лојалност и доверба. Коњска Фигурина Рачно Изработена Изградена На Најквалитетно Дрво. Декоративна статуа за ставање во канцеларија, влезната врата, дневната соба и покрај креветот за среќа. Статуата на коњот е совршен подарок за оние кои го сакаат Коњот, го користат како Канцелариска декорација за да покажат моќ, сила, лојалност и доверба. Оваа прекрасна Коњи Декор Колекционерски има најдобрите детали и најдобар квалитет ќе најдете насекаде! Оваа квалитетна статуа би изгледала одлично на бирото на секој љубител на коњи. Тоа прави одличен подарок. Оваа уметност е вистинска форма на ликовна Уметност произведена од познат Занаетчија. Прекрасен додаток на вашата колекција за украсување на домот. Оваа Изложба е Прекрасна идеја за подароци за пријател и роднина оваа празнична сезона. Коњската скулптура е изложбен салон За Канцелариска декорација за да покаже моќ, сила, лојалност и доверба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи