.

.

New
Гоплус Електричен Автомобил Полирање Променлива 6-Брзински Ротационен Полирач 7 Тампон Сандер со Хауба Рампа, 10амп, 600-3,100 ВРТЕЖИ во МИНУТА

Гоплус Електричен Автомобил Полирање Променлива 6-Брзински Ротационен Полирач 7 Тампон Сандер со Хауба Рампа, 10амп, 600-3,100

DEN 1055.84

Стока
Во продавницата

Тешко е и флексибилно да издржи комерцијална употреба и е исто така одличен избор за домашна гаража. ●Прилагодлива Рачка И Безбедносно Копче●овој тампон полирач е опремен со handономски дизајнирана прилагодлива рачка од типот Д, која обезбедува удобна и лесна контрола за тој нежен допир и за намалување на заморот во процесот на полирање. ●Лесен за Употреба Со Потребните Комплети € Малата тежина и компактната големина го прават овој електричен тампон за автомобили лесен за носење и складирање. Максималната брзина се движи од 600 до 3100 вртежи во минута за различни потреби. Исто така, има копче за безбедносно активирање за дополнителна безбедност за да се спречат несреќи.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи