.

.

New
ЖИВА Лумбална Перница Лумбална Перница Мемориска Перница Перница За Седиште Канцелариски Стол Перница Поддршка Назад Лумбална Перница Автомобилско Седиште Колк

ЖИВА Лумбална Перница Лумбална Перница Мемориска Перница Перница За Седиште Канцелариски Стол Перница Поддршка Назад Лумбална

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Нудејќи поддршка за перница и ублажување на болката во половината и колкот за да ви овозможат прекрасен одмор или искуство со спиење.капакот на перницата е многу дише за удобен контакт. Меморија памук јадро + ананас мрежа јакна + магнетни крпа поставата. Внатрешното јадро не се пере и може да се исуши на проветрено место. Навлаките за перници се перат. Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, што е нормален феномен. Може да регулира различни нерамнотежни или абнормални функционални состојби во човечкото тело. Нудејќи поддршка за перница и ублажување на болката во половината и колкот за да ви овозможат прекрасен одмор или искуство со спиење.капакот на перницата е многу дише за удобен контакт. Меморија памук јадро + ананас мрежа јакна + магнетни крпа поставата. Внатрешното јадро не се пере и може да се исуши на проветрено место. Навлаките за перници се перат. Рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см, што е нормален феномен. Може да регулира различни нерамнотежни или абнормални функционални состојби во човечкото тело. Совршено одговара на кривата на човечкиот ' рбет и нуди перница и удобност на половината без разлика дали седите или лежите.Усвојување технологија за пластична капка, повеќе тестови против лизгање, цврсти и не е лесно да паднат Карирани Јакни Од Ананас Што дишат, технички и дише, не се лизгаат и отпорни на абење, без избледување/пилинг.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи