.

.

New
Замена Дел Копчето За Напојување &засилувач; Копчето За Јачина На Звук Флексибилен Кабел За Huawei P20 Телефонски Поправка Делови

Замена Дел Копчето За Напојување &засилувач; Копчето За Јачина На Звук Флексибилен Кабел За Huawei P20 Телефонски Поправка Делови

DEN 779.20

Стока
Во продавницата

Сосема нов, Произведен од издржлив материјал со прецизно изработен, Овој Флексибилен Кабел е одличен за поправка или фиксирање на вашиот мобилен телефон. Совршено вклопување и функционалност На Делот за замена е загарантирана. Висококвалитетен сосема нов дел за замена. Секоја ставка беше тестирана во добра состојба пред да се испорача. Копче за вклучување И Копче За Јачина На Звук Флексибилен Кабел За Huawei P20. Пакетот вклучува : 1x Флекс Кабел 1. Висококвалитетно копче за напојување и копче за јачина на звук замена на флексибилен кабел За Huawei P20. 2. Заменете ја вашата скршена или неработена ставка со нова. 3. Секоја ставка е проверена и во добра состојба пред испораката. 4. Се препорачува професионална инсталација. Ние нема да бидеме одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон што може да ја предизвикате при промена на деловите за замена.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи