.

.

New
АЛВУП А9 Xbox Еден Слушалки, PS4 Игри Слушалки Со Микрофон, Компјутер Игра Слушалки Со Микрофон за Гејмер Playstation 4 PS5 Xbox 1 Nintendo Прекинувач Компјутерски Лаптоп На Стерео Оп

АЛВУП А9 Xbox Еден Слушалки, PS4 Игри Слушалки Со Микрофон, Компјутер Игра Слушалки Со Микрофон за Гејмер Playstation 4 PS5

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

АУДИО ЗА ПРЕЦИЗНО ИГРАЊЕ : Специјално наместените возачи на неодимиумски звучници од 50мм испумпуваат прецизен звук со чист тежок длабок бас. Алвуп xbox one & ps4 слушалки за игри целосно ве потопуваат во играта. Совршен за гејмер На Фортнит, Повик На Должност, ПУБГ .. игри. КРАЈНА УДОБНОСТ : Секоја подлога за уши е направена со бионична протеинска површина погодна за кожата и 100% мемориска пена, остануваат удобност во продолжените сесии за игри. Силната челична рамка со самоприлагодлива обложена лента за глава удобно одговара на глави со различни големини. Слушалките НА гејмерот АЛВУП се исто така пријателски за очила, можете да ги држите очилата и нема да копате во главата!. ХУМАНИЗИРАН ДИЗАЈН : со длабоки ушни влошки, спречете ги ушите повредени од тврдата пластика. Со лесен правилен кабел со жична должина( 3,94 стапки), ќе ве оддалечи од заплетканите тешки жици, одлично за играње игри на xbox one s или x, ps4, nintendo switch, лаптоп, мобилен телефон, таблет. Без УСБ-кабел на крајот од кабелот, без досадни!. ОМНИ МИКРОФОН ЗА ПОНИШТУВАЊЕ БУЧАВА : чувствителна омни капсула за Микрофон, добијте јасна јасна и гласна комуникација со минимизирање на бучавата во позадина, што значи дека вашата тимска работа секогаш ќе биде на точка во битка за игри. Ќе уживате во флексибилноста на самиот бум, за најдобро да го поставите микрофонот за снимање глас и удобност. КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕ ПЛАТФОРМИ : слушалките ЗА ИГРИ ALWUP A9 се дизајнирани да работат НА PS4, PS4 Pro, PS4 Слим, PS5, Xbox One X, Xbox One S, Nintendo Switch, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет, Компјутер, Мобилен, конзоли за игри или кој било уред што има приклучок за слушалки од 3,5 мм. Нашите слушалки за игри обезбедуваат дополнителен аудио кабел за продолжување од 3,28 стапки за компјутерски компјутерски игри, разговор или музика. За контролорот xbox one со стара верзија, потребен ви е дополнителен Адаптер На Microsoft (купен од други извори) за да одговара на нашите слушалки xbox one. Кабел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи