.

.

New
Ромве Машки Лесни Трчање Тренингот Шорцеви Салата Атлетски Шорцеви Со Џеб

Ромве Машки Лесни Трчање Тренингот Шорцеви Салата Атлетски Шорцеви Со Џеб

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

95% Полиестер, 5% Еластан. 进口. Затворање на врвка. Растегливата, лесна и ткаенина што ја отстранува влагата обезбедува удобно носење, совршено за спорт. Машки шорцеви за вежбање дизајн во редовно вклопување, со графички принт, еластичен струк со прилагодлива врвка за влечење. Стил на активна облека/Салон одлична за вежбање, тренинг, спорт, фитнес, атлетика и секојдневно носење. Краткиот со младинска мода добро се совпаѓа со различна облека и чевли. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Кошарка. Фудбал. Одбојка. Тенис. Софтбол. Трчање. Тренингот. Оваа мода 2022 удобен краток со два џеб и дизајн на цртање, за да направите лабав и секојдневен стил врз вас. Секојдневна и пријателска за кожата ткаенина со потресен стил, совршено одговара со разни блузи. Широките и удобни шорцеви нозе можат да ви донесат совршено искуство со носење. Совршен за секојдневна, забава, плажа, клуб, дневна и летна облека. Големина Шема : . Мал : Големина На Половината : 28,3-41,7", Големина На Колкот : 46,5", Должина : 18,7". Средна : Големина На Половината : 29,9-43,3", Големина На Колкот : 48", Должина : 19,1". Голем : Големина На Половината : 31,9-45,3", Големина На Колкот : 50", Должина : 19,5". Х-Голем : Големина На Половината : 33,9-47,2", Големина На Колкот : 52", Должина : 19,9". ХХ-Голем : Големина На Половината : 35,8-49,2", Големина На Колкот : 53,9", Должина : 20,3". ХХХ-Голем : Големина На Половината : 37,8-51,2", Големина На Колкот : 55,9", Должина : 20,7". ХХХХ-Голем : Големина На Половината : 39,8-53,1", Големина На Колкот : 57,9", Должина : 21,1".

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи