.

.

New
- Полици, Бања Лавици, Туш Агол Ѕид Монтирани Багажник 2-Слој Кука Пешкир Решетката За Кујна Бањи Полици

- Полици, Бања Лавици, Туш Агол Ѕид Монтирани Багажник 2-Слој Кука Пешкир Решетката За Кујна Бањи Полици

DEN 1064.96

Стока
Во продавницата

Изработен Од Материјал, Има Носивост, Издржлив Е И Лесен за Чистење. Разноврсна и Практична, Оваа Решетка за Складирање Е Идеална за Бањи, Алишта Итн. Со Својот Уникатен Дизајн и Извонредна Изработка, Таа е Совршена Полица за Секој Предмет. Погоден За сите Мазни Површини како Што Се Плочки, Стакло, Мазно Дрво, Метал, Мермер, Итн. Идеален за Бањи, Спални Соби, Кујни и Места каде Што Треба Да Ги Чувате Уредно за Удобен Живот. Боја : Сребрен Материјал : Големина На Производот : Должина 58 См, Ширина 23 См, Висина 20 Цминсталациски Метод : Панч Инсталациипогоден За Простор : Бања, Кујна Итн.Производите Се Земаат Во Натура, Бидејќи Може да Има Разлика во Бојата помеѓу Камерата и Екранот, што не Влијае на Целокупниот Ефект и Употреба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи