.

.

New
прана Женска Лола Спорт Топ

прана Женска Лола Спорт Топ

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

100% Спандекс. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 92% Полиестер / 8% Спандекс 6.5 мл. Перформанси ткаенина за слобода на движење. Одлично управување со влага и трајно задржување на обликот. Вкрстени ремени за грб и избришано предно елече. Вграден кулмакс полица градник. Без разлика дали вашиот ден одржува сесија на јога, ден на ракот или сесија на душеците што паѓаат, останете ладни и удобни Во Спортскиот Врв на прана Лола, кој активно обезбедува поддршка и ладење со вграден градник За полица Кулмакс. Истегнете, извртувајте и свртете лесно во полиестерската и Спандекс ткаенината што е супер еластична и подготвена да ја исфрли влагата при првиот знак на пот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи