.

.

New
Саќе 4ft Јајце Гајба 40° Универзална SnapGrid за 4 ' Една Цевка Светлина Астера Нанлит

Саќе 4ft Јајце Гајба 40° Универзална SnapGrid за 4 ' Една Цевка Светлина Астера Нанлит

DEN 1520.00

Стока
Во продавницата

1. На 40-Степен Универзална Snap Grid за 4 ' Една цевка монтира директно на тела. Решетката ја минимизира светлината за истурање и го стеснува ширењето на зракот на светлината за селективно осветлување. 2. Меѓу компатибилните тела се Астера, Квазар, Кино Фло, Нанлит и Лежиште итн. 1pc * 4ft јајце гајба 40°. 1pc * 4ft јајце гајба 40°. 1. На 40-Степен Универзална Snap Grid за 4 ' Една цевка монтира директно на тела. Решетката ја минимизира светлината за истурање и го стеснува ширењето на зракот на светлината за селективно осветлување. 2. Меѓу компатибилните тела се Астера, Квазар, Кино Фло, Нанлит и Лежиште итн. Спецификации : 1. Димензија Л х х Х : 110 х 10 х 10 см 2. Преклопена Димензија Л х ш Х : 60 х 10 х 9 см 3. Нето Тежина : 0,6 Кг Пакетот Вклучува : 1. 4фт јајце гајба 40° 2. 1* Торба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи