.

.

New
Перници Никогаш Подарок Скрши Дома Повторно Декор 14-инчен Декоративна Перница, Опфаќа Дневна Соба Подарок Перница За Кауч Кревет Автомобил

Перници Никогаш Подарок Скрши Дома Повторно Декор 14-инчен Декоративна Перница, Опфаќа Дневна Соба Подарок Перница За Кауч Кревет

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Оваа декоративна перница е претходно конструирана ставка која вклучува 100% полиестерски капак и соодветна влошка за перница. Капакот има двострано печатење. Употребата на полиестер како главен материјал и за капакот и за влошката значи дека перницата е издржлива и лесна за одржување. Важно е да се напомене дека, поради претходно конструираната природа на предметот, може да има некои варијации во големината, при што димензиите потенцијално варираат до + / -0,5 инчи. Генерално, оваа декоративна перница е стилски и практичен додаток на секоја просторија. Двострано печатење и скриен патент. Оваа декоративна перница е претходно конструирана ставка која вклучува 100% полиестерски капак и соодветна влошка за перница. Капакот има двострано печатење. Употребата на полиестер како главен материјал и за капакот и за влошката значи дека перницата е издржлива и лесна за одржување. Важно е да се напомене дека, поради претходно конструираната природа на предметот, може да има некои варијации во големината, при што димензиите потенцијално варираат до + / -0,5 инчи. Генерално, оваа декоративна перница е стилски и практичен додаток на секоја просторија. Двострано печатење и скриен патент. Навистина, акцентите во просторијата, како што се украсните перници, можат да играат важна улога во создавањето персонализирана и визуелно привлечна средина. Овие конкретни внатрешни перници доаѓаат во различни големини, што ви овозможува да ја изберете вистинската големина за да одговара на вашите потреби и да одговара на пропорциите на вашиот мебел. Нивните дизајни, исто така, ги прават парчиња изјава.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи