.

.

New
Енерсис НП100-12Р 12В 100ах Запечатена Оловна Киселина Батерија - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

Енерсис НП100-12Р 12В 100ах Запечатена Оловна Киселина Батерија - Ова Е Замена На Брендот АЈЦ

DEN 3403.04

Стока
Во продавницата

Точна оем замена која се вклопува лесно и прецизно. Фабрички активирана, оваа батерија пристигнува целосно запечатена, наполнета и подготвена за акција. Изграден да трае. Висококвалитетни, ниски трошоци за замена на батерии за илјадници уреди. AJC Замена Запечатени Олово Киселина (SLA) AGM Батерии. Милиони батерии се продаваат на глобално ниво. Купете AJC Батерии со доверба. Ова Е Замена На Брендот AJC за AVENERSYS NP100-12 R 12 V 100ah Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Напон : 12 V (12 Волти). Капацитет : 100ах. Терминали : БР. Ова Е Замена На Брендот AJC за AVENERSYS NP100-12 R 12 V 100ah Запечатена Батерија Со Оловна Киселина. Напон : 12 V (12 Волти). Капацитет : 100ах. Терминали : БР.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи