.

.

New
Кигаи Ајкула Влажни Суви Кеси 2 Пакување, Водоотпорна Еднократна Пелена За Бебиња Влажна Сува Торба Со Патент Џеб за Патување, Плажа, Количка, Валкана Облека Во Тере

Кигаи Ајкула Влажни Суви Кеси 2 Пакување, Водоотпорна Еднократна Пелена За Бебиња Влажна Сува Торба Со Патент Џеб за Патување,

DEN 908.80

Стока
Во продавницата

ЧИСТИ СОВЕТИ ШТО Се Бришат и се перат во машина Свртете внатре-надвор За миење Препорачуваат редовно перење и сушење на воздухот. ● Повеќенаменска употреба, може да се користи и за чување тоалети торба за складирање, козметичка кеса, влажни суви кеси за пелени, патни торби, козметички кеси, чанти, торби за перење, кеси за организатори, крпа за салфетки итн. ●ВОДООТПОРЕН и ЕДНОКРАТНО-Нашите Влажни Суви Кеси се изработени од висококвалитетна водоотпорна Ткаенина од 290 Диагони, со доволно голем капацитет за држење влажни и суви предмети. Совршено за мајката и бебето да излегуваат, да патуваат, летен камп, базен на плажа, теретана и така натаму. Може да се користи како пелена влажна и сува торба, патна торба, торба за складирање, козметичка кеса, чанта, торба за перење, торба за организатор. ● Одделот за дизајн со двоен патент го олеснува одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети. Големите влажни кеси се повеќекратни и двослојни (внатрешни и надворешни), може да се користат како складирање за пелени, костими за капење, крпи за плажа, спортска облека, костими за капење итн. Висечкиот организатор за перење алишта доаѓа со ремени за рачка за лесно носење, закачете се некаде за да заштедите простор, како кочија за бебиња, копчиња на вратите. Спецификации Материјал : Висококвалитетни водоотпорни крпи Од 290 Крпи Големина : Голема торба : 11,8 x 14,2 Инчи/30 x 36 см, Мала торба : 5,9 x 8,7 Инчи/15 x 22 См Единица Тежат : 130g Печатење : Пакет со Целосна страна За печатење : 2 ПАКЕТИ ВЛАЖНИ Суви КЕСИ карактеристики, дизајн на Два џебови, голем капацитет, лесен за чување. Секоја кеса содржи" влажен" и сув " дел користете удобен. 30 ДЕНА гаранција-вашето задоволство е голема чест за нас, така што гарантираме дека ќе понудиме бесплатна замена или враќање на средствата ако нешто тргне наопаку за производот во рок од 30 дена. ●ВОДООТПОРНА Мала тежина, лесна за носење, 2 големини ви одговараат на сите секојдневна употреба. Совршен за патување на отворено или патување. Тоа е задолжително за изнесување на вашето бебе, патување, јога, плажа и пливање!. ● Дише И Меко, без БПА, се тестираат за да бидат безбедни за бебињата, ефикасно да ве заштитат вас и вашето бебе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи