.

.

New
Esоу Платно Месинџер ТОРБА 14ин Платно Лаптоп Месинџер Торба Торби За Рамо За Мажи Вкрстена Работна Торба Гроздобер Секојдневна Торба

Esоу Платно Месинџер ТОРБА 14ин Платно Лаптоп Месинџер Торба Торби За Рамо За Мажи Вкрстена Работна Торба Гроздобер Секојдневна

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Памук, Кожа. Увезени. Памучна постава. Нема затворање затворање. Голема продажба! ●ДИМЕНЗИИ€ 33 (W)*26 (H)*10 (D) см; Тежина : 490g.максималната должина може да достигне 140 CM. ●МАТЕРИЈАЛ●Премиум памучно платно, изработено од памучно платно со висока густина, класично и модно. 100% кожна облога, висококвалитетен хардвер и висококвалитетен патент, што го прави долго време за употреба. ①СТРУКТУРА 1 мултифункционален преден џеб за пенкала, кредитна картичка, држач за клучеви и паричник итн; 1 заден џеб за патент за вашето многу побезбедно складирање; Внатрешност : голем капацитет со многу џебови може да се користи за една недела патување со најважните работи. ●КАРАКТЕРИСТИКИ€Прилагодлив ремен за рамо, лесен и удобен за носење кога го користите како торба за рамо. Доволно тивко за лаптоп од 13 инчи. ●СТИЛ●Ретро, секојдневен, на отворено. Оваа торба е совршена за секојдневна употреба за складирање на сите ваши дневни парчиња. Исто така, може да одговара на различни облеки и стилови.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи