.

.

New
Алипис Лед Лајт Авион Фрлање Пена Електричен Авион УСБ Наелектризиран Режим На Летање Едрилица Модел На Авион На Отворено Летечка Играчка Едукативна Играчка За Сп

Алипис Лед Лајт Авион Фрлање Пена Електричен Авион УСБ Наелектризиран Режим На Летање Едрилица Модел На Авион На Отворено Летечка

DEN 131.04

Стока
Во продавницата

✈€Led Лесен Авион Фрлање Пена Електричен Авион Usb Наелектризиран Режим На Летање Едрилица Модел На Надворешна Играчка За Летање Едукативна Играчка За Спортски Играчки Момчиња Подароци На Дното На Авионот има Обоени Светла, кои Можат Да бидат привлечни Ноќе.Карактеристики-Материјал : Пени-Големина : 28,00Х28, 00Х10, 00см/11, 00Х11, 00Х3, 93ин-Забелешка : вградената батерија е вклучена. Најдобар Подарок На Отворено За Деца и Како Награда за Добро Однесување Дома. Сите Видови Забави и Фестивали.Неговиот Материјал Од Пена Никогаш Нема Да Му Наштети На Вашето Дете, Дури И Ако Авионот Падне. Тоа е најдобриот избор за вас.Неговиот Материјал Од Пена Никогаш Нема Да Му Наштети На Вашето Дете, Дури И Ако Авионот Падне. ️ ● Играчките На Авионите Од Пена се Направени од Еколошки Полимерен Материјал,мала Тежина, Отпорност на Удар. Сите Видови Забави и Фестивали. ✈€USB Полнење Лет Играчка Електрични Авиони Играње Летање Птица Играчка Главниот Материјал На Играчката Се Пените, Што Може Да Го Натера Вашето Дете Да Може лесно да Ја Игра.Авионот На АВИОНОТ ДОВЕДЕ Флеш Светлина, Може Да Лета ноќе, Што Ќе Донесе Огромна Забава за Децата.-Можете да ја играте играчката со вашето дете во соодветно време, за да го подобрите односот родител-дете. ️ ● Играчките На Авионите Од Пена се Направени од Еколошки Полимерен Материјал,мала Тежина, Отпорност на Удар.- Главниот материјал на играчката се пените, што може да го натера вашето дете да може лесно да ја игра.- Работата на производот е прилично едноставна и брза, децата лесно можат да поминат пријатно време.- Боја : Црна. ✈€Led Лесен Авион Фрлање Пена Електричен Авион Usb Наелектризиран Режим На Летање Едрилица Модел На Надворешна Играчка За Летање Едукативна Играчка За Спортски Играчки Момчиња Подароци На Дното На Авионот има Обоени Светла, кои Можат Да бидат привлечни Ноќе. Работата на Производот е Прилично Едноставна и Брза, Децата Лесно Можат Да Поминат Пријатно време. Работата на Производот е Прилично Едноставна и Брза, Децата Лесно Можат Да Поминат Пријатно време.- На дното на авионот има обоени светла, кои можат да бидат привлечни ноќе.Авионот На АВИОНОТ ДОВЕДЕ Флеш Светлина, Може Да Лета ноќе, Што Ќе Донесе Огромна Забава за Децата.- Оваа играчка со авионски модел во форма на птица е компактна и лесна, лесна за носење на отворено. ️ ● Можете да ја Играте Играчката со Вашето Дете Во Соодветно време, За Да Го Подобрите Односот Родител-дете.Пакет Вклучувајќи 1 x Сет На Електричен Авион Играчка.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи