.

.

New
Sumnacon 3Pcs Индустриски Цевки Наметка Пешкир Решетката Куки-Цврст Рустикален Железо Облека Држачи Палто Закачалка Со Завртки, Гроздобер Цевка Ѕид Монтирање Решетката

Sumnacon 3Pcs Индустриски Цевки Наметка Пешкир Решетката Куки-Цврст Рустикален Железо Облека Држачи Палто Закачалка Со Завртки,

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Ако сакате да дознаете повеќе за информациите за инсталација, ве молиме прегледајте ја сликата на страницата со детали за производот. Цврстата конструкција е доволна за да ги закачите повеќето предмети без да се лизнете! Овие индустриски ѕидни лавици не само што можат да се користат за закачување лесни предмети како наметки, крпи, капи, чанти, туку може да се користат и за држење на некои тешки предмети како зимски палта, јакни, ранци; тие не само што можат да се користат насекаде во вашиот дом, како што се бања, спална соба, кујна, дневна соба, балкон, влез, туку може да се користат и на отворено или на други комерцијални места за да закачите што сакате. ?Висок Квалитет : рустикалните куки за крпи за наметка за бања се изработени од висококвалитетен индустриски материјал за железни цевки и поплавени со црна завршница, тие се цврсти и издржливи и не се лесни за деформација или ' рѓа. Намерно имитација на старата боја за нејзиниот додаден уникатен класичен тон. Идеален за сам проект за реновирање/надградба на вашиот дом, ќе додаде Некој Сам Карактер во Вашата Соба со нашите индустриски куки и сами ќе украсите рустикален и гроздобер стил дома. Тоа не само што може да ви помогне да го средите вашиот дом од нередот, туку и лесно решение за решавање на вашите проблеми со складирањето.?Висок Квалитет : рустикалните куки за крпи за наметка за бања се изработени од висококвалитетен индустриски материјал за железни цевки и поплавени со црна завршница, тие се цврсти и издржливи и не се лесни за деформација или ' рѓа. Ќе изгледа одлично во вашиот дом насекаде и добро ќе се совпадне со другите тела за декор на цевки. ?Повеќенаменски - овие индустриски ѕидни лавици не само што можат да се користат за закачување лесни предмети како наметки, крпи, капи, чанти, туку може да се користат и за држење на некои тешки предмети како зимски палта, јакни, ранци; тие не само што можат да се користат насекаде во вашиот дом, како што се бања, спална соба, кујна, дневна соба, балкон, влез, туку може да се користат и на отворено или на други комерцијални места за да закачите што сакате.Спецификации : Тип На Кука : V Тип Материјал : Боја На Железо : Црна Инсталација : Вграден Пакет со Завртки 3 x Основни Прирабници6 x Црвени Копчиња 3 x Приклучоци За Цевки9 x Завртки9 x Експанзија Завртки. Ако сакате да дознаете повеќе за информациите за инсталација, ве молиме прегледајте ја сликата на страницата со детали за производот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи