.

.

New
HMNS 2in1 Твистер Степер-Замав Степер &засилувач; Sidestepper за Почетници &засилувач; Напредни Корисници, Горе-Долу-Степер Со Мултифункционален Дисплеј, ПВЦ

HMNS 2in1 Твистер Степер-Замав Степер &засилувач; Sidestepper за Почетници &засилувач; Напредни Корисници, Горе-Долу-Степер

DEN 2650.88

Стока
Во продавницата

Носете го со себе и никогаш повеќе нема да пропуштите вежба. Носете го со себе и никогаш повеќе нема да пропуштите вежба. Лесен за чување : Компактен и лесен за лесен транспорт и складирање. Можете исто така да го користите отпорот банџи јаже за ефикасни вежби на горниот дел од телото.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи