.

.

New
Ipetboom Заморче кревет 2 парчиња Хрчак Вреќи За Спиење Хрчак Живеалиште Торбичка Верверица Гнезда За Спиење Warm Топли Куќи За Зима Топло Чување Домашни Миленици Скрива

Ipetboom Заморче кревет 2 парчиња Хрчак Вреќи За Спиење Хрчак Живеалиште Торбичка Верверица Гнезда За Спиење Warm Топли Куќи

DEN 1352.00

Стока
Во продавницата

Хрчак Вреќи За Спиење Хрчак Живеалиште Торбичка Верверица Спиење Гнезда Warm Топли Куќи За Зима Топло Чувари Миленичиња Резерви. Вашите Мали Животни Ќе Сакаат Да Спијат или Да се Кријат во него. Одлична Декорација И За Домот на Вашето Домашно Милениче. Издржливи Материјали, Оваа Торбичка За Спиење може Да Направи Вашите Миленици Да се Чувствуваат Удобно и Топло. Торбичката за Спиење На Хрчак е Изработена од Топол Материјал, Супер Топла и Удобна, А Пријатната Торбичка За Спиење Му Дава На Вашето Домашно Милениче Чувство на Сигурност. Хрчак Вреќа За Спиење Хрчак Вреќа За Спиење Хрчак Топол Кревет Заморче Торбичка За Спиење. А За Вашето Сакано Милениче, Дајте Им Топол, Ветроупорен И Удобен Дом и Покажете Им Ја Вашата Љубов и Грижа. Може да биде На Софа, Кревет, Автомобил или На Кое било Друго Место што Ви се допаѓа. Погоден за Шиншили, Заморчиња, Хрчаци, Мали Животни,. Големината На Торбичките За Спиење на Хрчаци Е Најпогодна за Стаорци ,ats, Заморчиња и Други Мали Миленичиња Со Слична Големина. Усвојување На Премиум Материјал, Оваа Торбичка За Спиење На Хрчак е И Удобна, Обезбедува Топло Дувло за Вашето Домашно Милениче Да Игра и Да Се Одмори И Да го Заштити Вашето Домашно Милениче од Штета. Карактеристики-Боја Како Што Е Прикажано-Материјал Плетен Кадифен-Големина 20, 00Х18, 00Х1, 00см 7, 86Х7, 07Х0, 39инпакување Вклучувајќи 2 Вреќи за Спиење хрчаци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи