.

.

New
Знаме За Асексуална Гордост, Живописна Боја И Отпорност На Бледнеење На Ув со Месинг Громети Лгбткиа Гордост Банер 90х150см

Знаме За Асексуална Гордост, Живописна Боја И Отпорност На Бледнеење На Ув со Месинг Громети Лгбткиа Гордост Банер 90х150см

DEN 129.44

Стока
Во продавницата

Полиестер. Веднаш ќе забележите колку е неверојатно печатењето. Бојата е многу и живописна. Покрај тоа, бојата е обработена за доказ за избледување, погодна за надворешна употреба. Ова знаме е идеално за област со низок ветер. Лесниот дизајн овозможува знамето да лета со благ ветер. Пакетот вклучува : 1 компјутер * знаме. Изработени од издржлив полиестер. Двојно зашиени околу и зајакнати со заглавие на платно и два месинг громови. Целосно ќе ја цените изработката и квалитетот на ова знаме. Спецификација : Материјал : Полиестерски Занаети : Двојна пенетрација големина : 90х150 cm Weight : 80g /pcs Package вклучуваат : 1 компјутер * знамињата сега се на залиха.Секој проблем ве молиме слободно контактирајте директно со продавачот. Сликите на врската се вистинската слика на знамето.

Карактеристики на производот

Material:
Polyester
Crafts:
Double penetration
Size:
90x150 cm
Weight:
80g /pcs
Package include:
1 pc * flag:
Notice:
The flags now are in stock.Any problem pls feel free to contact with seller directly. The link pictures are the real picture of the flag.
Свеж

Поврзани производи