.

.

New
Мдмпринт Памук Тери Чистење Пешкир 14 во. х 16 во, 12-Пакет

Мдмпринт Памук Тери Чистење Пешкир 14 во. х 16 во, 12-Пакет

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

€ Памук Тери Чистење Пешкир 14 во. х 16 во., 12-Пакет. € Ултра-мека, абсорбента и голема тежина. € 100% памук тери ткаенина ткаат. ● Издржлив и неабразивен. ● Совршен за перење, сушење и полирање. € Памук Тери Чистење Пешкир 14 во. х 16 во., 12-Пакет. € Ултра-мека, абсорбента и голема тежина. € 100% памук тери ткаенина ткаат. ● Издржлив и неабразивен. ● Совршен за перење, сушење и полирање. 63364 овие целосно памучни крпи за крпа се меки и абсорбента за чистење, полирање и бришење истури. Издржливи и неабразивни, овие платнени крпи се перат во машина за повторна употреба. Безбеден за сите површини.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи