.

.

New
Собирање Клип За Коса Со Текстура На Раб На Страничниот Уред За Кршење На Косата Патка Бил Клип За Коса Шамија Фенси Лакови За Коса За Девојчиња

Собирање Клип За Коса Со Текстура На Раб На Страничниот Уред За Кршење На Косата Патка Бил Клип За Коса Шамија Фенси Лакови

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

[Погоден За Многу Прилики] Шнолата Д-Тикбил На Оваа Голема Девојка Е Многу Лесна за Прицврстување на Косата и може да се Носи Од Двете Страни на Главата. Ова Е Добар Избор. Можете Да Исечете Некоја Странична Коса, Да Украсите Плетенки, Опашки И Плетенки, Како И Секојдневно Носење, Роденденски Забави, Специјални Прилики, Подароци За Девојки, Семејни Фотографии И Реквизити И Да Се Вратите На Училиште. Погоден За Различни Прилики. [За Големината] Таа Е Погодна За Сите Големини На Коса. [Материјал] Изработен Е Од Материјал За Собирање Со Висококвалитет, Заштита На Животната Средина И Издржливост. [Исклучителен Дизајн] Класичниот Дизајн Е Многу Деликатен И Елегантен Дизајн, Кој Може Да Ја Надополни Облеката На Секоја Слатка Девојка. [Погоден За Многу Прилики] Шнолата Д-Тикбил На Оваа Голема Девојка Е Многу Лесна за Прицврстување на Косата и може да се Носи Од Двете Страни на Главата. Ова Е Добар Избор. Можете Да Исечете Некоја Странична Коса, Да Украсите Плетенки, Опашки И Плетенки, Како И Секојдневно Носење, Роденденски Забави, Специјални Прилики, Подароци За Девојки, Семејни Фотографии И Реквизити И Да Се Вратите На Училиште. Погоден За Различни Прилики. [За Големината] Таа Е Погодна За Сите Големини На Коса. [Материјал] Изработен Е Од Материјал За Собирање Со Висококвалитет, Заштита На Животната Средина И Издржливост. [Исклучителен Дизајн] Класичниот Дизајн Е Многу Деликатен И Елегантен Дизајн, Кој Може Да Ја Надополни Облеката На Секоја Слатка Девојка. Собирање Клип За Коса Со Текстура На Раб На Страничниот Уред За Кршење На Косата Патка Бил Клип За Коса Шамија Фенси Лакови За Девојки Клип За Коса Со Раб Со Текстура На Страничниот Уред За Кршење На Косата Патка Бил Шамија За Коса Материјал : Собирањебојка : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 10gpackage големина : 9x2x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Производот вклучува : 1x фиба.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи