.

.

New
4 парчиња Шарки За Шиење Машински Завртки Конектори Кло Полу-Табела Послужавник Мебел Врата Тркалезно Преклопување Преклопни Шарки, Шарка За Згуснување На Портата

4 парчиња Шарки За Шиење Машински Завртки Конектори Кло Полу-Табела Послужавник Мебел Врата Тркалезно Преклопување Преклопни

DEN 0.67

Стока
Во продавницата

ПРЕКЛОПНА ШАРКА ТЕШКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ШАРКИ ЗА ШАРКИ ЗА ШАРКИ ОД 180 СТЕПЕНИ ШАРКИ ЗА ВРАЌАЊЕ МЕСИНГ ШАРКИ ТРКАЛЕЗНИ ПРЕКЛОПНИ ШАРКИ ЗА МАСА КАПКА ПРЕД БИРО ФИОКА ЗА ЗАДНИК ШАРКА ЗА ШАРКИ ПРЕКЛОПЕН ТЕЖОК КАБИНЕТ шарки со ЗАВРТКИ Изработен од висококвалитетен месинг, светло обложен слој, висока цврстина и отпорност, отворете 180 степени и исплакнете кога ќе се затвори; максималниот капацитет на оптоварување е 25 кг/ 55 фунти. ФЛЕШ шарки и месинг маса кабинетот прозорец шарки конектори. Можете да ги користите нашите шарки за секоја пригода во вашиот дом, како што се капаци за мебел, врати од кабинетот, џебни врати, кутии итн. ПРЕКЛОПНИ ШАРКИ за МАСА шарката е за многу маси за преклопување, маси за машини за шиење, работни површини, гардероби за трпезариска маса, компјутерски маси, послужавници за батлери, маси за батлери, дрвени кутии за подароци, маси за фиоки за кабинети, браници за преклопување и маси за ролни. ПОЛУКРУЖНИ ШАРКИ на КАБИНЕТОТ Вкупна големина( Отворена) : 7 х 3 х 0. 25 см/ 2. 75 х 1. 18 х 0. 1 (Lx Wx H). ПРЕКЛОПНА ШАРКА ТЕШКА МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ШАРКИ ЗА ШАРКИ ЗА ШАРКИ ОД 180 СТЕПЕНИ ШАРКИ ЗА ВРАЌАЊЕ МЕСИНГ ШАРКИ ТРКАЛЕЗНИ ПРЕКЛОПНИ ШАРКИ ЗА МАСА КАПКА ПРЕД БИРО ФИОКА ЗА ЗАДНИК ШАРКА ЗА ШАРКИ ПРЕКЛОПЕН ТЕЖОК КАБИНЕТ шарки со ЗАВРТКИ Изработен од висококвалитетен месинг, светло обложен слој, висока цврстина и отпорност, отворете 180 степени и исплакнете кога ќе се затвори; максималниот капацитет на оптоварување е 25 кг/ 55 фунти. ФЛЕШ шарки и месинг маса кабинетот прозорец шарки конектори. Можете да ги користите нашите шарки за секоја пригода во вашиот дом, како што се капаци за мебел, врати од кабинетот, џебни врати, кутии итн. ПРЕКЛОПНИ ШАРКИ за МАСА шарката е за многу маси за преклопување, маси за машини за шиење, работни површини, гардероби за трпезариска маса, компјутерски маси, послужавници за батлери, маси за батлери, дрвени кутии за подароци, маси за фиоки за кабинети, браници за преклопување и маси за ролни. ПОЛУКРУЖНИ ШАРКИ на КАБИНЕТОТ Вкупна големина( Отворена) : 7 х 3 х 0. 25 см/ 2. 75 х 1. 18 х 0. 1 (Lx Wx H). Пакет Листа 2 х Преклопни Шарки Карактеристики-Боја : Златна Големина( Отворена) : 7 х 3 х 0,25 см/ 2,75 х 1,18 х 0,1 (Lx Wx H ) - Материјал : Месинг - Совршен За универзални маси за преклопување, маси за машини за шиење, работна површина, трпезариска маса и гардероба. - и месинг маса кабинетот прозорец шарки конектори. - месинг и цврста структура за издржлива употреба. - Сатен завршен, мазен, анти - и отпорен на абење. Информации за стоки Полукружни Шарки На Кабинетот совршено се користат за поврзување на маси за преклопување, маси за машини за шиење, работна површина, трпезариска маса и гардероба, поправка на кутии, изработка на модели, правење кутија за складирање и друга општа употреба околу вашиот дом и продавница.преклопни шарки на масата предметот е збир од 2 шарки со завртки, кои се изработени од издржлив месинг материјал и деликатни по изглед по својата убавина.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи