.

.

New
Гепард Девојки 2 Пакет Активни Трчање Салата Шорцеви Во Собата

Гепард Девојки 2 Пакет Активни Трчање Салата Шорцеви Во Собата

DEN 319.84

Стока
Во продавницата

100% Полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Вклучува 2 пара шорцеви. Стил на повлекување. Удобност истегнување појас. Странично врзување. 100% Полиестер. Машина За Перење. Идеален активен сет за девојка во движење - совршен за играње, јога, спорт или часови во теретана.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи